GS1 Pasaulinė Sveikatos Apsaugos Konferencija 2017 Berlyne, Vokietijoje

        Kviečiame Jus į GS1 Pasaulinę Sveikatos Apsaugos Konferenciją 2017, kuri vyks š.m. balandžio mėn. 4-6 dienomis Berlyne, Vokietijoje. GS1 Sveikatos Apsaugos konferencija vyksta du kartus per metus ir yra skirta Sveikatos Apsaugos srities specialistams iš viešojo bei privataus sektoriaus pristatyti pasiekimus, pasidalinti gerosiomis patirtimis įgyvendinant spredimus, skirtus pacientų saugos ir sveikatos priežiūros tiekimo grandinės efektyvumui didinti pasauliniu mastu.
Kodėl verta dalyvauti? Trijų dienų konferencija apima plenarinius posėdžius, realaus syandartų įgyvendinimo sesijas (ligoninėje ar viename iš logistikos centrų), įvadinius užsiėmimus, galimybę konsultuotis su aukščiausio lygio ekspertais bei daug galimybių bendravimui. Konferencija prasidės konkretaus standartų įgyvendimo pavyzdžiais ligoninėse, atskleidžiant standartų naudojimo privalumus sveikatos paslaugų teikėjams bei pacientams. Dalyvaukite ir sužinokite, kaip atsekamumas sveikatos produktų tiekimo grandinėje padeda eliminuoti padirbtų medikamentų patekimą į sveikatos priežiūros įstaigas, užtikrinti pacientų saugą ir atitiktį reguliuojančių institucijų reikalavimus. Galiausiai, sužinokite paskutines naujienas apie UDI (unifikuotą medicinos prietaisų identifikaciją) pasaulyje bei kitas iniciatyvas medicinos prietaisų bei preparatų sekimui ir stebėjimui.
Pranešimus konferencijos metu skaitys:
• Linda Sigg, FDA (US Food and Drug Administration), JAV
• Salvatore Scalzo, Europos Komisija
• Alan Foster, CEO, North Tees ir Hartlepool NHS Foundation Trust, Jungtinė Karalystė
• Wilfried Winzer, Dresdeno Universitetinės ligoninės direktorius, Vokietija
• Dr.Oliver Gründel, vykdantysis direktorius, AGKAMED, Vokietija
• Dominique Legouge, Resah GPO generalinis direktorius, Prancūzija
• Rob Moss, profesinio vystymo direktorius, Europos Ligoninių Vaistinių Asociacija
• Dr.Oliver Onusseit, Federalinė Sveikatos Apsaugos Ministerija, Skyrius 114
• Illiana Paunova, vykdančioji direktorė, Bulgarijos Vaistų Verifikavimo Organizacija (BgMVO)

        …ir dar visa eilė specialistų, atstovaujančių sveikatos apsaugos produktų gamintojus, logistikos paslaugų teikėjus, reguliuojančiasias institucijas bei sveikatos priežiūros įstaigas iš įvairiausių pasaulio šalių. Išgirskite, kaip GS1 standartų pagalba ženkliai pagerinti pacientų priežiūros kokybę, atitikti teisinio reguliavimo reikalavimus ir siekti efektyvumo Sveikatos Apsaugos paslaugų tiekimo grandinėje.
Daugiau sužinosite adresu: rasite adresu: http://www.healthcare-event.gs1.org/