GS1 - pasaulinė verslo kalba

GS1 standartai padeda pramonei tapti stipresne, nei bet kada

Išgyvename precedento neturinčią pasaulinę krizę, kuri, kaip niekada anksčiau, skatina visus susivienyti.  Kasdienis gyvenimas ir verslo procesai tampa dar sudėtingesni, tačiau GS1 organizacijos tikslai išlieka tokie patys: užtikrinti visų mūsų saugumą ir padėti daugiau nei 2 milijonams GS1 naudotojų visame pasaulyje.

Bendradarbiavimas ir vienybė.

Aplink mus gausybė pavyzdžių kaip verslo ir vyriausybių atstovai bei organizacijos vienijasi ir bendradarbiauja siekdamos suvaldyti besivystančią krizę. Esame neutrali ne pelno siekianti organizacija,  daugiau nei 45 metus vienijanti pramonę ir verslą, kurie kartu kuria bei kasdieninėje savo veikloje taiko pasaulinius standartus.

Tiekimo grandinės šiuo metu yra pasiekusios tokią ribą, tad kartais tai gyvybės ir mirties klausimas. Ar tai būtų operatyvus reagavimas į krizinę situaciją, ar parduotuvių lentynų papildymas maisto produktais, apsipirkimas internetu, ar efektyvus ir sklandus gyvybiškai svarbių sveikatos priežiūros produktų srautas, GS1 jaučia didžiulę pareigą verslui suteikti naują vertę: pirmiausia produktai ir ištekliai turi būti unikaliai identifikuoti, kad kuo greičiau pasiektų paskirties vietas, o tiksliais duomenimis apie šiuos produktus turi būti dalijamasi atvirai ir veiksmingai. GS1 standartai padeda tai pasiekti.

Ši pasaulinė pandemija paskatino dramatišką skaitmeninės komunikacijos augimą. Skaitmeninė transformacija vyksta daug greičiau, nei kas galėjo įsivaizduoti. Kai išbrisime iš šios krizės, žmonės įgis naujų įpročių, tokių kaip virtualus ryšys su kolegomis ir bičiuliais, nuotolinis darbas bei studijos. Pirkėjai, atradę prekių pristatymą į namus ir kitas paslaugas, užsakomas internetu, greičiausiai ir toliau jomis naudosis.  Ši skaitmeninė transformacija turi neribotą potencialą, tačiau tik tuo atveju, jei galime užtikrinti tikslų ir nuolat atnaujinamą duomenų srautą.

Mes, GS1, turime patirties ir žinių, kaip sujungti fizinį ir skaitmeninį komercijos pasaulį. Esame plačiai žinomi dėl ”pypt” garso parduotuvių kasose, kai nuskaitomi GS1 brūkšniniai kodai.

Tačiau šie „pyptelėjimai“ šiuo metu sparčiai virsta „kliktelėjimais“. Kartu su partneriais, mes gilinsimės į šios krizės kuriamus iššūkius ir bendradarbiausime, padėdami juos paversti galimybėmis. Kartu su sveikatos priežiūros, mažmeninės prekybos ir transporto bei logistikos sričių atstovais, kuriems teikiame paslaugas, padarysime viską, ką galime, kad padėtume verslui tapti dar stipresniu.

115-os šalių GS1 narės organizacijos visame pasaulyje bendradarbiauja su savo naudotojais su dar didesniu įsipareigojimu ir atsidavimu, nei bet kada anksčiau. Mes esame čia, kad jums padėtume.

Miguel Lopera, GS1 AISBL prezidentas.