GS1 - pasaulinė verslo kalba

„Hagge home“: įkvėpti šiaurės gamtos, kruopščiai pagaminti ir tvarūs baldai

Internetu parduodamų baldų prekės ženklas „Hagge home“ Europos rinkai žinomas tik nuo šių metų pavasario. Tačiau jau dabar visos kasdieniam gyvenimui pritaikytų gaminių kolekcijos dvelkia šiaurietišku santūrumu, nepriekaištinga kokybe ir tvarumu.

Subtilaus dizaino „Hagge home“ produkcija pagaminta iš tvarios kietos paprastosios pušies (Pinus Sylvestris) medienos pagal aukščiausius tarptautinius tvarumo reikalavimus. Tai liudija ir pasaulyje pripažintas FSC® sertifikatas, kuris užtikrina griežtą ir atsakingą medienos kilmės kontrolę ir kalba apie socialinę, ekonominę ir ypač aplinkosauginę įmonės atsakomybę.

Paprastoji pušis „Hagge home“ baldams gaminti pasirinkta dėl to, jog yra ilgaamžė, be to, paprasta pailginti šios medienos gaminių tarnavimo laiką, pakartotinai remontuojant, perdažant, atnaujinant ir perdirbant. Taip sukuriama uždaro ciklo sistema, prisidedanti prie pasaulinės tvarumo politikos ir planetos išsaugojimo.

Tvarumas ir ilgaamžiškumas yra šios įmonės atskaitos taškas kiekviename žingsnyje: nuo idėjos, projektavimo iki medžiagų, katalogų, pakavimo, transportavimo ir galutinio gaminio. Tvari mediena užtikrina ne tik aukščiausios kokybės žaliavą, bet ir atlieka svarbų vaidmenį natūralių anglies ir vandens ciklų, biologinės įvairovės, vietos bendruomenių gerovės ir tvarios miškininkystės srityse.

Vis dėlto dirbant tarptautinėje rinkoje reikia universalios kalbos, t. y. unikalių brūkšninių kodų, kuriuos suteikia GS1. Būtent todėl „Hagge home“ gamintojai ir tapo tarptautinės GS1 sistemos naudotojais.

Šiuo metu „Hagge home“ baldų galima įsigyti vienoje žinomiausių elektroninių namų prekių parduotuvių „Wayfair“, kuri daugiausia skirta Danijos ir Jungtinės Karalystės rinkoms.

Daugiau informacijos apie „Hagge home“ baldus:

https://www.instagram.com/haggehome/

https://www.facebook.com/hagge-home-105338584572236

https://www.haggehome.com/