GS1 - pasaulinė verslo kalba

UAB „Akvapona“: žuvies paštas besimaitinantiems sveikai

Skatindama žmones gyventi sveikai bei vartoti natūralius bei kokybiškus maisto produktus UAB „Akvapona“ veisia, augina, perdirba ir parduoda afrikinius šamus. Parduotuvėse ir internetu galima įsigyti žalios, rūkytos, konservuotos žuvies ir jos gaminių: paruoštų pusgaminių kepti grilyje, grybais, moliūgais, brokoliais ir kitomis daržovėmis pagardintų kotletų, kukulių, vyniotinių ir pan.

Įmonė „Akvapona“ žuvis ir žalumynus augina pagal modernią аkvaponikos, kuri sujungia agrikultūrą ir žuvininkystę uždaroje sistemoje, technologiją.

„Mūsų pažintis su akvaponika užsimezgė daugiau nei prieš penkerius metus. Žuvies ir augalų simbiozė, šios srities atradimai jau seniai domino žmones, tad užsikrėtėme šia naujoviška idėja ir 2016 m. gamybinėse patalpose įrengėme naują akvaūkį! Išbandę įvairias metodikas, pasimokę iš svetimų ir savų klaidų įgijome vertingos patirties ir pasiekėme puikių rezultatų, kartu su augalais augindami afrikinius šamus“, – pasakoja bendrovės vadovas Vladislavas Vickunas.

Šiuolaikiška bendrovė „Akvapona“ savo veiksmais ir darbais siekia:

  • kuo patogesnio ir efektyvesnio operatorių darbo;
  • minimalių šilumos ir energijos nuostolių;
  • optimalių sąlygų žuvims ir augalams auginti, kad produkcija būtų kuo aukštesnės kokybės.

UAB „Akvapona“, siekdama šių tikslų, taip pat dar labiau automatizuoti procesą ir apskaitą bei didindama produkcijos atsekamumą, nusprendė tapti tarptautinės GS1 sistemos naudotoja. Prisijungus prie asociacijos „GS1 Lithuania“, kuri yra oficiali tarptautinės organizacijos „GS1“ atstovė mūsų šalyje, bendrovei atsivers dar daugiau galimybių ne tik Lietuvoje, bet tarptautinėje erdvėje, juk šiuo metu plėtros planai įgyvendinami kaimyninėje Latvijoje.

Bendrovės „Akvaponika“ produkcijos galima įsigyti prekybos centruose „Pupa“ (Pilaitėje), „Link Molėtų“ (IKI parduotuvėje), „Maxima“, Benedikto turguje (Ukmergės g.), parduotuvėse „BioSala“, interneto parduotuvėse assorti.lt ir zuviespastas.lt (pristatymas visoje Lietuvoje). Daugiau naujienų – „Facebook“ paskyroje „Žuvies paštas“.