GS1 - pasaulinė verslo kalba

UAB „FishNet”: moderni vaivorykštinių upėtakių auginimo kultūra

„GS1 Lithuania” naudotojų ratas plečiasi! Susipažinkite – bendrovė „FishNet”, nuo 2015 m. Mamavio kaime (Trakų r.) auginanti ir perdirbanti lašišines žuvis.

Kaip juokauja „FishNet” įkūrėjai, verslo idėja kilo… po nesėkmingos žvejybos. Jei nepavyksta pagauti, galima užauginti! Ir ši idėja tikrai pateisino lūkesčius. Šiuo metu „FishNet” – didžiausia upėtakių augintoja Lietuvoje, kasmet rinkai pasiūlanti 200–225 tonas vaivorykštinių upėtakių. Šalia fermos įrengtas modernus žuvies perdirbimo cechas per pamainą paruošia net 10–12 tonų produkcijos.

Pasak „FishNet” fermos savininkų, vis dėlto svarbiausi yra ne dideli kiekiai, o puoselėjama moderni vaivorykštinių upėtakių auginimo kultūra. Neatskiriama jos dalis yra švari aplinka (vienai moderniausių uždarų recirkuliacinių sistemų naudojamas itin tyras vanduo iš 205 metrų gylio artezinio gręžinio) ir kokybiški pašarai be GMO. Svarbu ir tai, kad pažangios technologijos leidžia didiesiems prekybos centrams, žuvininkystės ūkiams ar žuvies perdirbimo įmonėms pasiūlyti aukščiausios kokybės produktą ištisus metus, nepaisant sezoniškumo ar oro sąlygų.

Ilgainiui sparčiai veiklą plečiančios bendrovės „FishNet” produkcijai prireikė profesionalų pagalbos ir unifikuoto, GS1 sistemos standartais grįsto ženklinimo. Tad tai paskatino žuvų augintojus tapti „GS1 Lithuania”, tarptautinės organizacijos „GS1″ atstovės Lietuvoje, naudotojais.

Daugiau informacijos apie įmonę UAB „FishNet” bei jos produkciją – http://www.fishnet.lt