GS1 - pasaulinė verslo kalba

Pasaulinė paieškos sistema VERIFIED by GS1

Pasitikėjimas ir efektyvumas prasideda nuo tikslaus ir teisingo identifikavimo.

Verified by GS1 yra pasaulinis sprendimas, padedantis rasti patikimą ir unikalią informaciją apie produktą, įmonę ar lokaciją. Paieškoje galima rasti įmonę ar produktą, kurie yra registruoti atitinkamos šalies lokalioje GS1 sistemoje. Reikia įvesti konkretų GS1 numerį (pvz., ant prekės etiketės ar pakuotės atspausdintą 8-ių, 12-os, 13-os, 14-os arba 18-os skaitmenų kodą), įmonės lokacijos 13-os skaitmenų numerį arba įmonės pavadinimą, papildomai nurodant šalį, kurioje įmonė registruota.

Verified by GS1 paieškos sistemą rasite čia

„Verified by GS1“ suteikia galimybę pasitikrinti kiekvieno produkto informaciją – nuo priskirto įmonei GS1 kompanijos prefikso (GCP), iki brūkšninio kodo (GTIN) ir su juo susieto produkto šešių pagrindinių duomenų atributų iš vieno patikimo šaltinio – GS1 pasaulinio registro. Verified by GS1“ sprendimą naudoja elektroninės prekybos platformos, prekių ženklų savininkai, prekybininkai, sprendimų tiekėjai ir kiti suinteresuoti partneriai visame pasaulyje.

Paieškos metu rasta informacija gali būti nepilna, jei jos nepateikia konkrečios šalies GS1 organizacija, arba tokios informacijos gali nebūti visai, jei šalis dar nėra prisijungusi prie Verified by GS1 sprendimo.
Verified by GS1 nerasite informacijos apie įmones, kurios jau pašalintos iš tarptautinės GS1 sistemos naudotojų tarpo. Taip pat nerasite duomenų įvedę kintamos įšeigos arba vidinius, ribotos distribucijos prekių numerius (t.y. kodus su prefiksais 20 – 29), bei numerius su prefiksais 977, 978, 979 (tai yra leidybinės produkcijos kodus, kurie sudaromi ISSN, ISBN, ISMN numerių pagrindu).
Verified by GS1 paieška verta pasinaudoti ir kilus abejonėms dėl prekės brūkšninio kodo arba nurodyto gamintojo pavadinimo teisingumo, tačiau ne visuomet prekės kodo savininkas ir prekės gamintojas sutampa, nes skirtingiems prekių ženklams produktus gali gaminti įvairūs gamintojai.