GS1 - pasaulinė verslo kalba

„Acheta“ – maistas iš ateities

Prie „GS1 Lithuania“ šeimos prisijungė dar viena įmonė – UAB „Acheta“.

Netikėtai užgimusi idėja 2018 metais virto sėkmingu šeimos verslu. Broliai Donatas ir Marius norėjo kurti pažangų bei tvarų verslą Lietuvoje. Būtent svirpliai dėl greito dauginimosi ir augimo, naudingumo žmogaus organizmui bei gamtos resursų tausojimo buvo toks pasirinkimas, apie kokį svajojo. Broliai įsitikinę, kad svirpliai yra ateities pasirinkimas: skanus ir ypač sveikas maistas, o jo gamyba tausoja gamtą.

„Visu svirplių auginimo ir produktų gamybos procesu ir kiekviena smulkmena rūpinamės patys. Augindami ir apdorodami svirplius, ruošdami jų produktus pasitelkiame pažangiausias technologijas, kurios padeda maksimaliai išsaugoti maistingąsias medžiagas,“ – pasakoja Donatas.

Žinoma, broliai rūpinasi, kad svirplių produktai būtų ne tik maistingi, bet ir skanūs. Jų gaminama produkcija tikrai labai įvairi: nuo natūralaus iki pikantiško ar net egzotiško skonio. Traškiuose džiovintų svirplių užkandžiuose yra net 60 proc. baltymų; juose visiškai nėra glitimo, laktozės ir GMO. O asortimentas – tikrai didelis (įvairiausiais prieskoniais dengti džiovinti svirpliai, traškūs duoniukai, vytintos dešrelės, praturtintos svirplių miltais…), tinkantis po sporto, kelionėje, žiūrint mėgstamą serialą ir t. t.

Visą produkciją galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje arba fizinėse partnerių parduotuvėse (sąrašą žr. čia:
www.acheta.lt/apie-mus/prekybos-vietos/), tačiau broliai neketina tuo apsiriboti.

„Vis dėlto siekiame, jog mūsų produktai būtų prieinami kuo platesniam vartotojų ratui, tad sparčiai plečiame partnerių skaičių. Todėl prisijungėme prie GS1 sistemos, kad mūsų prekėms būtų suteikti brūkšniniai kodai ir taip išplėstume galimybes bendradarbiauti su didesniais partneriais“, – sako Donatas.

GS1 sistemos naudotojams atsiveria dar daugiau verslo galimybių ne tik savoje, bet ir užsienio rinkose. Oficiali tarptautinės organizacijos „GS1“ atstovė mūsų šalyje yra asociacija „GS1 Lithuania“. Išsamiau: https://www.gs1lt.org/