GS1 - pasaulinė verslo kalba

„AmeraLabs”: vienintelė tokia Baltijos šalyse

Įmonė „AmeraLabs” – tai nauja „GS1 Lithuania” naudotoją, nuo 2017 m. kurianti spausdinimo medžiagas (dervas) patiems tiksliausiems rinkoje stereolitografiniams 3D spausdintuvams. AmeraLabs vienintelė įmonė gaminanti tokias medžiagas Baltijos šalyse, nors dervos naudojamos daugiau nei 55-iose pasaulio valstybėse.

Stereolitografinis 3D spausdinimas išsiskiria tuo, kad naudojami skysti plastikai (dervos), kuriuos sukietina ultravioletinė šviesa. Įmonės tikslas – kurti ir gaminti tokias spausdinimo medžiagas, kurios įkvėptų ir įgalintų 3D spausdinimo entuziastus ir profesionalus kurti.

Šiuo metu įmonė jau gali pasiūlyti aibę skirtingų medžiagų (dervų) didelio tikslumo stereolitografiniams 3D spausdintuvams. „AmeraLabs” produktų krepšelyje yra itin didelį spausdinimo greitį leidžiančios išgauti medžiagos mažo galingumo 3D spausdintuvams, taip pat medžiagos, skirtos spausdinti didelio detalumo ar odontologinius modelius bei funkcines detales pramoniniams prototipams.

Plėsdama prekybos apimtis ir kanalus, įmonė „AmeraLabs” ketina tiekti produkciją visame pasaulyje ir bendradarbiauti su įvairiais produkcijos platintojais. Efektyviam produktų identifikavimui tapo būtina turėti visame pasaulyje pripažintus unifikuotus produktų kodus. O tokių galimybių suteikia prisijungimas prie tarptautinės „GS1″ sistemos.

Daugiau informacijos apie „AmeraLabs” ir jos produktus: https://ameralabs.com