GS1 - pasaulinė verslo kalba

„Brolių medus“ – išskirtinės kokybės natūralūs produktai ir kitoks požiūris į bitininkystę

Prie „GS1 Lithuania“ šeimos prisijungė „Brolių medus“. Prieš kelerius metus įkurta įmonė ne tik siūlo išskirtinės kokybės natūralius produktus, bet ir keičia vyraujantį požiūrį į bitininkystę bei bites. Juk dažniausiai žmonės mano, kad bitės – tik nedideli vabzdžiai, kurie neša medų arba skaudžiai gelia. Tačiau „Brolių medaus“ įkūrėjai dvyniai  Ignas ir Vilius iš Lukonių kaimo (Kupiškio r.) įsitikinę, jog bitėms gelti visai neįdomu, o tinkamai elgiantis jas net galima… glostyti, kaip ir kitus augintinius.

Todėl Ignas ir Vilius savo veiklos nevadina tik verslu, kuris prasidėjo nuo hobio, atradus senelio bitininkystės įrankius ir pagavus pirmąjį (ne tokį draugišką, kaip dabar) bičių spiečių. Ilgainiui bičių gyvenimas, jo panašumas į žmonių, atsidavimas bei bendruomeniškumas dvynius taip pakerėjo, jog jie ėmė gausinti bičių šeimas, selekcionuodami motinėles ir veždami jas apsivaisinti net į Vokietiją, kiek vėliau pradėjo gaminti bitininkystės inventorių. Ir taip pamažu vienas avilys virto bitynu, turinčiu daugiau kaip šimtą avilių. Ir tai, žinoma, dar ne pabaiga – bitynas vis auga.

Augant bitynui, daugėja produktų. Tačiau norint plačiai jais dalintis su kitais, reikalingas unifikuotas ženklinimas pagal GS1 sistemą. Būtent todėl „Brolių medus“ prisijungė prie „GS1 Lithuania“, kuri yra tarptautinės organizacijos GS1 atstovė Lietuvoje, suteikianti produkcijai unikalius brūkšninius kodus.

Su meile ir atsidavimu pagamintų „Brolių medaus“ produktų – įvairių rūšių medaus, bičių pienelio, bičių duonos, žiedadulkių ir propolio, dovanų ir kt. – galima įsigyti tiesiai iš bityno arba internetu. Be to, 10-yje Lietuvoje veikiančių sveiko maisto parduotuvių taip pat nesunkiai galima rasti jų produkcijos. Nenuostabu, juk bitės laikomos tik ekologiškoje aplinkoje, šalia nepakartojamai kvepiančių pievų ir miškų. O aukščiausią kokybę liudija išduoti sertifikatai ir dalyvavimas išskirtinės kokybės programoje.

Kaip sako Ignas ir Vilius, lai tikras, lietuviškas medus keliauja iš šeimos į šeimą, o jame sudėta šiluma – iš širdies į širdį!

„Brolių medaus“ ieškokite Jaunimo g. 1, Lukonių k., Kupiškio r. arba internete www.broliumedus.lt ir „Facebook“