GS1 - pasaulinė verslo kalba

„CarePoint“ – apsauga ir higiena 24/7

GS1 sistemos naudotoja tapo UAB „Munava“, savo veiklą pradėjusi 2014 metais. Šiuo metu įmonė valdo klientams puikiai žinomą prekės ženklą „CarePoint“. Tai – asmens sveikatos, apsaugos ir higienos priemonės. Asortimente galima rasti itin aktualių prekių: dezinfekcinių ir antibakterinių servetėlių, vienkartinių, daugkartinių ir apsauginių kaukių, vienkartinių pirštinių, respiratorių, pleistrų, dezinfekcinių rankų bei paviršių skysčių ir gelių, skysčių bei muilo dozatorių.

Bendrovės tikslas – užtikrinti būtiniausių apsaugos bei higienos priemonių asortimentą klientams 24/7. Todėl šių produktų galima įsigyti elektroninėje parduotuvėje www.carepoint.lt.

Be to, „CarePoint“ prekės ženklu pažymėtos produkcijos galima įsigyti „Vending“ pardavimo automatuose Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose, Vilniaus prekybos centruose „Panorama“, „Akropolis“ ir CUP bei Kauno „Akropolyje“.

Atsiliepdama į aktualijas, bendrovė „Munava“ pasiūlė stendus, į kuriuos yra integruotos automatinės dezinfekavimo stotelės. Be to, kad jose galima rasti reikalingų sveikatos ir higienos priemonių, vos per dvi sekundes galima pamatuoti temperatūrą. Tokie stendai ypač palengvina renginių organizatorių darbą.

„Besiplečiant veiklai ir produkcijos asortimentui, bei turint ambicingą viziją tapti greičiausia, patogiausia ir saugiausia produkcijos realizavimo platforma Baltijos šalyse, tapo reikalinga, kad prekėms būtų suteiktas unikalus brūkšninis kodas. Tai ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl tapome pasaulinės GS1 sistemos naudotojais“, – sako UAB „Munava“ vadovas Arūnas Samochinas.

Tarptautinės GS1 organizacijos atstovai mūsų šalyje yra „GS1 Lithuania“.