GS1 - pasaulinė verslo kalba

„Chef the viking“ – mėsos ir ugnies profesionalai

Jau trejus metus Lietuvos gurmanai ir grilio mėgėjai gali mėgautis mėsos ir ugnies profesionalų, įmonės „Benerta“ sukurto prekės ženklo „Chef the viking“ kuriamais produktais.
Jų asortimente – pačių sausai brandinta, išpjaustyta jautiena, atkeliavusi iš geriausių Lietuvių ūkių, taip pat viskas, ko reikia gerai mėsai ruošti: nuo prieskonių iki įmantrios grilio įrangos. Ir, žinoma, neatskiriama jų veiklos dalis – maitinimo paslaugos renginių metu teikimas ir maisto kultūros edukacija visoje Lietuvoje.

„Plečiame savo veiklą, daugėja mūsų siūlomos produkcijos, todėl atsirado poreikis patogiau valdyti prekes. Ieškojome informacijos apie tai, kaip susikurti brūkšninius kodus savo produktams. Radę nemažai teigiamų atsiliepimų apie GS1 standartų sistemą, neabejodami ją pasirinkome. Džiaugiamės priimtu teisingu sprendimu“, – sako įmonės direktorius Vylius Blauzdavičius.

Tarptautinės GS1 organizacijos atstovės Lietuvoje asociacijos „GS1 Lithuania“ suteikiami brūkšniniai kodai, kuriuose užkoduoti produktų GTIN – visuotiniai prekių numeriai, yra unikalūs ir autentiški pasauliniu mastu. Šie kodai naudojami prekėms ir paslaugoms identifikuoti tiek elektroninėse, tokių prekybos milžinių kaip „Amazon“, „eBay“, „Alibaba“, „Google“ ir kt. platformose, tiek nedidelėse e. parduotuvėse ar tradicinėse mažmeninės prekybos vietose.

„Chef the viking“ savo aukštos kokybės mėsos ir jos ruošimui skirtus produktus pristato Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje. Plačiau apie juos: https://vikingthechef.lt/