GS1 - pasaulinė verslo kalba

„GS1 Lithuania“ specialistai dalinasi savo žiniomis ir su e-prekybos ekspertais.

„Amazon“ prekybos platformos žinovas, lektorius ir konsultantas Klaidas Šiuipys konsultuoja dešimtis „Amazon“ verslų Lietuvoje bei užsienyje, dalyvauja ir moderuoja „FBA Lietuva“ bendruomenės susitikimus. Be to, yra „bzn start“, „Amazon Masterclass”, „White Label“ ir kt. mokymų pranešėjas.

Pasak p. Klaido, pagrindinis jo darbas yra kuruoti „Amazon“ projektą nuo A iki Ž. O tai reiškia, kad jis optimizuoja produktų vidinio programavimo dalį, sprendžia problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padeda kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Be to, koordinuoja rašytojų, dizainerių, fotografų ar kitų laisvai samdomų darbuotojų, kurių dažnai gali prireikti didesniems projektams, darbą.

„Amazon“ platforma nuolat tobulėja ir keičiasi, todėl K. Šiuipys stengiasi neatsilikti nuo naujovių, nuolat gilinti žinias bendraujant su kitais pardavėjais, dalyvaujant FBA susitikimuose ir konferencijose, seminaruose, komercinėse užsienio parodose ir t. t.

„Dirbdamas su savo klientais ilgainiui pastebėjau, kad dažnai prekiaujantiems per „Amazon“ platformą prireikia žinių apie pačių prekių identifikavimą bei ženklinimą brūkšniniais kodais. Džiaugiuosi, kad šiais klausimais galiu pasikonsultuoti su pasaulinės standartų organizacijos atstovės Lietuvoje „GS1 Lithuania“ ekspertais, – pažymi prekybos „Amazon“ platformoje konsultantas.

Jei norite susisiekti su K. Šiuipiu ir sužinoti daugiau:

prekyba-amazon.lt arba klaidas@shayzconsulting.com