GS1 Lithuania kartu su GS1 in Europe pristato antrąją „GS1 InterACT“ konferenciją – renginį, skirtą aptarti tvarumo iššūkiams versle ir praktiniams sprendimams, grįstiems GS1 standartais.
Po sėkmingo pirmojo renginio, vykusio praėjusiais metais Vienoje, Austrijoje ir internetu, kuris sutraukė daugiau nei 1000 dalyvių iš daugiau nei 50 šalių bei skirtingų sektorių, „InterACT“ grįžta 2025-aisiais – tęsti diskusijų apie inovacijas, bendradarbiavimą ir tvarumą versle.
Šių metų renginys apie tvarumo sprendimus, skirtas įmonėms, siekiančioms geriau suprasti naujus Europos Sąjungos teisinius reikalavimus, optimizuoti procesus ir atrasti būdų veikti tvariau, taupiau bei efektyviau.
Konferencijos metu bus pristatyti praktiniai pavyzdžiai, realios įmonių patirtys ir sėkmės istorijos nuo skaitmeninio produkto paso (DPP), aplinką tausojančių pakuočių, tvarių tiekimo grandinių, iki ESG (aplinkos, socialinės atsakomybės ir valdymo principų) bei CSRD (tvarumo ataskaitų teikimo reikalavimų) įgyvendinimo.
Diskusijose ir interaktyviose sesijose dalyvaus verslo lyderiai, ES institucijų atstovai ir GS1 ekspertai. Jie dalinsis įžvalgomis, kaip GS1 standartai padeda įmonėms susidoroti su reguliaciniais pokyčiais, didinti skaidrumą ir mažinti kaštus.
Pastaruoju metu Europos Komisija vis sparčiau priima naujus teisės aktus, susijusius su tvarumu ir žiedine ekonomika, todėl verslui kyla daug klausimų ir neaiškumų. GS1 organizuojama „InterACT“ konferencija rengiamia siekiant padėti verslams geriau suprasti šiuos pokyčius ir pasiūlyti konkrečius, praktiškus atsakymus.
Renginys vyks birželio 25 d., Amsterdame, „Heineken Experience“ erdvėje, ir bus transliuojamas internetu.
Daugiau informacijos apie programą, pranešėjus ir registraciją – www.gs1interact.eu