GS1 - pasaulinė verslo kalba

Prie GS1 Lithuania prisijungė prekės ženklas „Fleur Alpine“

Industrinėje visuomenėje trokštame apsaugoti kūdikį nuo kenksmingos aplinkos poveikio, suteikti jam visa, kas geriausia. Šis suvokimas ir įkvėpė prekės ženklo „Fleur Alpine“ idėją.

Jo įkūrėjai subūrė entuziastų komandą, kuriančią ekologiškus produktus kūdikiams ir vaikams. Produktai gaminami geriausiose specializuotose Europos Sąjungos įmonėse (Belgijoje, Olandijoje, Austrijoje, Škotijoje, Vokietijoje, Italijoje) iš kruopščiai atrinktų ekologiškų daržovių, vaisių, grūdų ir juose nėra pridėtinių konservantų ir dažiklių! Asortimentas – platus: sausainiai, košės, tyrelės, sultys, makaronai, šaltinio vanduo, pirmojo šalto spaudimo aliejus, užkandžiai, vaisių batonėliai ir džiūvėsiai.

„Fleur Alpine“ produkcija tapo geidžiamiausia ir mėgstamiausia mažylių bei jų tėvų ne tik Baltijos valstybėse, bet ir JAV, Kipro, Baltarusijos, Ukrainos, Azerbaidžano, Armėnijos, Rusijos Federacijos, Uzbekistano ir Vietnamo rinkose.

Plečiantis asortimentui ir daugėjant rinkų, kuriose galima įsigyti „Fleur Alpine“ produktų, tapo reikalinga tarptautinė prekių ženklinimo unikaliais kodais sistema. Tai ir paskatino šio ženklo atstovus Lietuvoje tapti tarptautinės sistemos GS1 naudotojais. Šiai pasaulinei organizacijai Lietuvoje atstovauja „GS1 Lithuania“, kuri vykdo funkcijas, susijusias su prekių numeravimu ir kodavimu pagal tarptautinės GS1 sistemos reikalavimus ir kitais GS1 standartais.

„Fleur Alpine“ produkcijos galima įsigyti parduotuvėse „Rimi Hypermarket“, „Assorti.lt“, „Pasaulis delne“ ir internetu: www.rimi.ltwww.assorti.ltwww.gintarine.ltwww.nvaistine.ltwww.pasaulisdelne.lt, www.sveikis.lt.