GS1 - pasaulinė verslo kalba

„Punuta” – naujas pavadinimas gurmanams

Riešutų pasta ar kremas – tai didelės maistinės vertės sveikas užkandis ir net desertas. Be to, šie produktai yra puikūs įvairiausių patiekalų komponentai. Pavyzdžiui, jais galima pagardinti košę, javų dribsnius arba tiesiog užtepti ant skrudintos duonos riekelės. Daugelis sportininkų į prieš ar po treniruotės gaminamus kokteilius su malonumu deda riešutų pastos. Juk tai – sveika ir maistinga, skanu ir suteikia jėgų. Na, o mėgstantys sukiotis virtuvėje įsitikino, jog tiek riešutų pasta, tiek kremas yra puikūs keptų patiekalų ir padažų ingredientai.
Ir visai suprantama, kodėl neseniai įsikūrusios įmonės „Punuta” produktai tapo populiarūs! Bendrovė labai atidžiai renkasi žaliavos tiekėjus, o pastą ir kremus gamina tik iš aukščiausios kokybės riešutų.
Vis dėlto kokie puikūs bebūtų gaminiai, įsitvirtinant savoje rinkoje ir ieškant partnerių visame pasaulyje jiems reikalingas unifikuotas ženklinimas (EAN kodai), atitinkantis tarptautinius standartus. O tokių galimybių suteikia GS1 sistema, kurios naudotoja ir tapo UAB „Punuta”. Mūsų šalyje unikalius brūkšninius kodus suteikia „GS1 Lithuania” – tarptautinės GS1 organizacijos atstovė Lietuvoje.
Daugiau informacijos apie UAB „Punuta” – www.punuts.eu