GS1 - pasaulinė verslo kalba

UAB „Asun” plėtra naudojantis GS1 standartais

Pristatome dar vieną naują asociacijos „GS1 Lithuania” naudotoją – bendrovę „Asun” iš Alytaus, rinkoje veikiančią nuo 2015 m. ir siūlančią maisto papildus bei sveikatinimo prekes.

UAB „Asun” prisijungė prie GS1 sistemos, siekdama unikaliai identifikuoti savo produktus ir prekiauti jais visame pasaulyje naudojant „Asun Health Products” prekės ženklą.

„Gyvenime ateina metas kuomet pradedame ieškoti permainų ir iššūkių bei norime įprasminti savo veiklą. Vos prieš mėnesį laiko įgijusi magistro laipsnį nusprendžiau, kad reikia praplėsti savo veiklos sritį. Į pagalbą pasitelkdama universitete ir praktinėje veikloje įgytą patirtį ir žinias noriu pristatyti jums naują prekės ženklą – „Asun Health Products”. Atradusi šį natūralų būdą pagerinti savo savijautą nusprendžiau tuo pasidalinti su aplinkiniais. Mano siekis – dalintis su jumis savo žiniomis ir patarimais, kurie padėtų jums pamilti savo kūną ir tinkamai jį prižiūrėti. O mūsų sveikata sąlygoja ir mūsų dvasinę būseną – „sveikame kūne sveika siela” – pažymi įmonės steigėja ir produkto ženklo vadovė Ieva Jurgelevičiūtė.