GS1 - pasaulinė verslo kalba

UAB „Tarija“: jaukas net ir kaprizingoms žuvims

UAB „Tarija“: jaukas net ir kaprizingoms žuvims

Skrudintų kanapių, slyvų, česnako ir čiobrelio, tigrinių riešutų, marcipanų, moliuskų, sliekų skonio… naujas gurmanų restoranas? Ne! Tai – apie UAB „Tarija“ jauką ir masalą žuvims. Prieš trejus metus įkurta bendrovė pasiūlė rinkai analogų neturintį gaminį, kuris patiks tiek mėgėjui, tiek profesionalui, tiek, ko gero, ir pačiai kaprizingiausiai žuviai.

Aukščiausios kokybės ir analogų neturintis prekės ženklo „Fishman“produktas sukurtas laboratorijoje, suderinus iš protėvių paveldėtą geriausią patirtį ir naujausias technologijas.

„Kruopščiai sudarytos receptūros, laboratorinis tikslumas, puikios žaliavos, patirtis ir modernumas leido pagaminti produktą, kuris puikiai privilioja žuvį į žūklavietę“, – gaminį apibūdina jo kūrėjai, pasistengę, jog žvejyba taptų išties maloni ir komfortiška. Mat jaukas ir masalas „Fishman“ tinka naudoti iš karto, jo nereikia specialiai paruošti.

Vis dėlto vien puikaus produkto nepakanka, kad jis pasiektų platesnę auditoriją ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose. Tai suprasdama bendrovė „Tarija“ nusprendė tapti tarptautinės GS1 standartų sistemos naudotoja. Pasaulinei GS1 organizacijai mūsų šalyje atstovauja asociacija „GS1 Lithuania“, kuri teikia visas paslaugas, susijusias su prekių identifikavimu ir kodavimu brūkšniniais kodais bei kt.

„Fishman“ jauko ir masalo žvejybai galima rasti visose specializuotose žūklės prekių parduotuvėse Lietuvoje ir Latvijoje.