GS1 - pasaulinė verslo kalba

VALETAS – Lietuvoje pagamintos rankų darbo vyriškos piniginės

Pasisveikinkime – dar vienas „GS1 Lithuania“ naudotojas „Valetas“ iš Alytaus, kurį jau trejus metus žino vyrai, vertinantys aukščiausią kokybę ir rankų darbo gaminius. Iš pradžių atsirado idėja, paskui sekė odos bandymų ir naujausių technologijų pritaikymo laikotarpis, galiausiai 2017 m. vasarą į pasaulį atėjo „Valetas V1“ – moderni, neužimanti daug vietos vyriška piniginė su unikaliu mechanizmu kortelėms.

Puiki pradžia davė akstiną nesustoti. Taip Lietuvos ir užsienio rinkose įsitvirtino išskirtinio dizaino, itin tvirtos, aukščiausios kokybės piniginės VALETAS, alsuojančios prabanga ir modernumu. Ilgametę patirtį turintys odininkai, pasižymintys kruopštumu, kantrybe ir dėmesiu net menkiausioms detalėms, sukūrė produktą, kuriuo malonu naudotis kasdien. Ir labai saugu, nes į šias pinigines yra integruota RFID programa, trukdanti nuotoliniu būdu pasisavinti kortelių duomenis.

Suprantama, išskirtiniam prekės ženklui VALETAS ir sėkmingai įmonės veiklai bei plėtrai reikalinga išskirtinė aptarnavimo kokybė bei unifikuotas ženklinimas, kuriuos suteikia prisijungimas prie sistemos GS1. O išskirtinė tarptautinės organizacijos GS1 atstovė Lietuvoje yra „GS1 Lithuania“.

VALETAS gaminių ieškokite interneto parduotuvėje www.valetas.lt arba „Instagrame“ paskyroje: @valetas.lt.