GS1 - pasaulinė verslo kalba

IQ Forumas Panevėžyje

Aukštaitijos regiono verslininkams pristatyti GS1 standartai

Praėjusios savaitės pabaigoje Asociacijos GS1 Lithuania ekspertė Indrė Lasionienė Aukštaitijos regiono verslininkams IQ Forume „Panevėžys globaliame pasaulyje: iššūkiai ir ambicijos“ pristatė pasaulinius GS1 standartus, jų naudą verslui ir pramonei.

Forumu, kurį organizavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ, prasidėjo paroda „EXPO Aukštaitija 2019“.

Forume kartu su kviestiniais svečiais bei Panevėžio regiono verslininkais aptarti globalūs ir svarbūs Panevėžio miesto ir regiono klausimai.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė, kad „EXPO Aukštatija“ parodoje forumas vyksta jau ne pirmą kartą.

„Forumo geografija plečiasi ir jame dalyvauja įvairūs lektoriai, kurie pristato aktualias temas. Forumo temos įvairios: sportas, ekonomika, investavimas, regionų plėtra. Smagu, kad šiųmečiame forume kalbėta apie Panevėžio regioną, jo galimybes, iššūkius ir ambicijas globaliame pasaulyje“, – sakė S. Gailiūnas.

Forumo svečias – Taivano ambasadorius Baltijos šalyse J. E. p. Andy Chin kalbėjo apie išmanius XXI amžiaus miestus, o temą apie Kinijos interesų sklaidą Rytų ir Vidurio Europoje pristatė Vilniaus universiteto Azijos studijų ir tarptautinės politikos docentas dr. Konstantinas Andrijauskas.

Lietuvos banko Ekonomikos departamento direktorius Aurelijus Dabušinskas aiškino apie Lietuvos ūkio raidą ir temoje nagrinėjo, ko galima tikėtis, kai pasaulio ekonomika lėtina apsukas.

„Kurk Lietuvai“ vadovės Agilos Barzdienės tema – „Iš Londono į Panevėžį: misija (ne)įmanoma“, o „GS1 Lithuania“ direktorės pavaduotoja Indrė Lasionienė nagrinėjo pasaulinius standartus ir ar standartai yra efektyvumo variklis verslui ir pramonei. GS1 Lithuania atstovė pasakojo, kaip remdamiesi pasauline patirtimi GS1 kuria ir vysto unikalius sprendimus verslui ir viešajam sektoriui. Šie sprendimai ne tik padeda taupyti verslo ir viešuosius finansus, bet ir suteikia verslui įrankių bei unikalių galimybių plėstis į naujas rinkas bei skaitmeninę erdvę.

Renginio akimirkos

FB